Saturday, 12 December 2015

BLANX x WHITE SHOCK

Käies enda acne pärast palju apteekides, et kõik vajalikud ravimid osta,  olen igakord  tähelepanu pööranud Blanx'i tootele (Blanx MED hambapasta). Apteekritelt küsides selle kohta infot kuulsin vaid ühte ja sama asja: "Ostke ning te ei kahetse!". Kuid Blanx MED asemel ostsin  Blanx White Shock valgendava hambapasta.

 Blanx White Shock hambapasta sisaldab patenteeritut aktiivainet ActiluX®, mis on hambaemailile täiesti ohutu.
ActiluX® aktiveerub loomuliku valguse käes ning selleks, et hambapasta saaks tuubist väljudes juba mingi koguse valgust kätte, on tuubi otsa asetatud LED aktivaator, mis töötab kui kork pealt ära võtakse. 

Olles kasutanud seda nüüdseks juba mitu nädalat võin öelda, et see hambapasta sobib mulle suurepäraselt ning on muutust juba veidi näha. Kuna mul on üks esihammas täielikult plombeeritud, siis Blanx White Shock'i toimega sai isegi see plomm pisut valgendatud. ;)

Kõiki neid tooteid saate soetada Stockmannis, Kaubamajas, Prismas ning muudes suurtemates kauplustes, kus on suurem suuhügieeni osa iluosakonnas. Järgmisena oli plaanis proovida sellest samast seeriast Blanx White Shock valgendavat geelpliiatsit.SHARE:

No comments

Post a comment

© Paulyne B. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig