Saturday, 21 November 2015

ROOM DECOR ✔️

Kas teile meedib talv? Mulle igatahes mitte. Just eile mõtlesin, et kuidas ei tahaks seda külma ja lund. Eriti siis, kui elad linnast väljas ja bussid käivad iga 2 või 3 tunni tagant... see pole tore, ausalt. Vahel mõtlen, et tahaks talveks olla nagu karu, pugeda sooja teki alla, jääda tuttu ja ärgata alles kevadel.
Aga ei, pead sellise külmaga ootama ülikaua bussi, siis koju ka umbes kilomeeter kõndima. Mu ema ütleks, et pane soojemalt riidesse, siis ei ole mingit probleemi. Aga no olgem ausad, keegi ei taha ennast kubujussina tunda. Tahaks talvel ka hea välja näha, eks.


Mäletate ma lubasin näidata seda pilti, mis me võitsime meigi konkursil Raili ja Taaviga?
Voilaa, siin see on :)

 Do you like winter? Well, I don't. Yesterday I was thinking that hell no, I don't want  snow and cold weathers. Especially, when you live outside the city and the buses don't drive that often, maybe every 2 or 3 hours... that's not cool, really. Sometimes I think that it would be SO nice to crawl under the blanket, fall asleep and wake up in spring. But no, you have to wait for the bus 20 minutes or more in the cold, walk about one km until you get home. My mom would say that there will be no problem if you are warmly dressed. But let's be honest, nobody wants be over clothed, because who doesn't want to look good during the winter as well?


No kui juba esimene lumi maha tuli, siis võib ka jõulukaunistused tuppa rippuma panna. Minu arvates teevad need toa nii mõnusaks ja hubaseks.

SHARE:

No comments

Post a Comment

© Paulyne B. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig